موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: دی 1396

نهمین دوره مسابقه داخلی المپیاد علوم نوجوانان IRJSO  با برگزاری کارگاه های مختلف در سه درس فیزیک، شیمی و زیست از بهمن ماه آغاز می شود . حد نصاب هر کلاس 10 نفر می باشد.  

در این دوره برای کلیه کسانی که در این کارگاه ها شرکت می کنند و یا شرکت کنندگان آزاد ، دو آزمون  در ماه های تیر و شهریور برگزار می گردد که تاریخ این آزمون ها متعاقبا اعلام می گردد. 

برنامه کارگاه های IRJSO 2018

منتشرشده در IRJSO
سه شنبه, 19 دی 1396 08:44

IChTo 2018 مسابقه شیمی

 

مسابقه شیمیدانان جوان به مدت چند سال در دانشکده شیمی دانشگاه مسکو برگزار می شده است . در سال 2017 این مسابقه بین المللی گردید. این مسابقه بین المللی یک مسابقه تئوری و عملی در شیمی است که دانش آموزان مقطع دبیرستان در قالب تیم های 4-6 نفره از کشورهای گوناگون به زبان انگلیسی به رقابت می پردازند. قوانین این مسابقه مشابه قوانین IYPT می باشد. تیم هر کشور توسط مسابقات داخلی و قوانین داخلی که برگرفته از قوانین بین المللی است و با توجه به تعداد تیم های شرکت کننده قابل تغییر است، انتخاب می گردد. قوانین داخلی توسط نماینده این مسابقات در هر کشور و کمیته انتخابی از طرف ایشان قابل تغییر است.  مؤسسه اندیشه های خلاق جوان آریایی نماینده این مسابقه در ایران است که از سال 2018 اقدام به برگزاری این مسابقه در سطح داخلی نموده تا با برگزاری کارگاه های مرتبط تیم های منتخب را جهت اعزام به تورنمنت بین المللی آماده نماید.

  مسائل IChTo 2018  به زودی در دسترس کلیه کشورها قرار می گیرد. 

برنامه کارگاه ها: 

    

 برنامه کارگاه 3 اواخر تیر ماه 1397  می باشد که متعاقبا اعلام می گردد. 

قوانین مسابقه به زبان انگلیسی و مختصر شده آن به فارسی در پیوست آمده است.  

منتشرشده در IChTo

تماس با ما

  
مؤسسه اندیشه های خلاق جوان آریایی خیابان شریعتی، خیابان ملک، پ 32 ، واحد 14
 
تلفن: 77507013,33909272-9821+

تلفکس: ۷۷۵۲۲۳۹۵-۹۸۲۱+

همراه: ۹۸۹۳۵۸۸۲۱۴۹۴+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید,این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید,این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلگرام:http://t.me/AYIMI

ayimiinsta:اینستاگرام

آپارات:http://www.aparat.com/ayimi