IMC

IMC

اطلاعیه

اعضای تیم انتخابی جهت اعزام به  2017 APCYS تا روز شنبه 22 مهر 1396 فرصت دارند تا پاور پویینت های خود را برای ما ارسال کنند. 

مدارک لازم: 2 قطعه عکس و پاسپورت با حد اقل 6 ماه اعتبار از تاریخ اول نوامبر ( کسانی که موفق به دریافت شناسنامه عکسدار نشده اند فرصت اعزام را از دست می دهند)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ششمین دوره کنفرانس کشورهای آسیایی APCYS در 1-5 نوامبر 2017 در کاتماندو نپال برگزار می گردد. در این کنفرانس شرکت کنندگان بالغ بر 20 کشور آسیایی به ارائه پروژه های خود در زمینه های مختلف علوم پایه می پردازند. پروژه ها باید نوآوری داشته و از جایی کپی برداری نشده باشد. 

مسابقه داخلی در بین شرکت کنندگان با ارسال پروژه ها از طریق ایمیل می باشد. از بین پروژه های انتخاب شده پس از ارائه در دفتر مؤسسه به زبان انگلیسی تعدادی محدودی جهت اعزام به کنفرانس انتخاب می شود. 

چکیده مقاله مطابق پیوست در این صفحه می باشد. فرم ثبت نامی را به همراه آن از این بخش دانلود و پر کنید و از طریق ایمیل مؤسسه ارسال نمایید. 

ادامه مطلب...

حمایت از روشهای یادگیری علمی که به تخیل و فرآیند هنری مرتبط است می تواند دنیای علم و صنعت را در آینده تغییر دهد. پیاده سازی چنین روش هایی در یادگیری تعاملی می تواند شیوه های ابتکاری در آموزش علمی را گسترش داده و توسعه دهد. ساخت اسباب بازی در یک چارچوب آموزشی می تواند به دانش آموزان کمک کند تا ایده های خود را درباره پدیده های مشاهده شده بیان کنند و آنها را به عنوان نقطه شروع در ساخت دانش علمی خود مقایسه کنند. تشویق دانش آموزان برای ساخت اسباب بازی و توضیح علمی پشت سر آنها در یک محیط مشارکتی می تواند به نوآوری منجر شود و به ایجاد صنایع جدید در آینده کمک کند.

ادامه مطلب...

    

 دومین دوره همایش کشوری طبیعی دانان نوجوان، همکاری موسسات علم و فن ادیب و اندیشه های خلاق جوان آریایی

این همایش یک برنامه فرهنگی - هنری به همراه حل مسائل علوم پایه با ایده های خلاقانه می باشد. ارائه ایده های برتر در همایش کشوری طبیعی دانان نوجوان ، یکی از مسابقات فکرهای خلاق (IMC, Innovative Minds Competition)می باشد که هدف اصلی آن تشویق و ترغیب نوجوانان کشورمان به حل مسائل مرتبط با پدیده های روزمره در زندگی است که با روش خلاقانه و ارائه ابتکار می باشد. نوحوانان در دو گروه سنی 12-16 و 16 تا 18 سال می توانند به ارائه مسائل خود بپردازند . دور اول این همایش در سال 1394 برگزار گردید و شرکت کنندگان به مسابقه بین المللی IYNT 2016  به میزبانی مؤسسه که در دانشگاه شیراز برگزار گردید راه یافتند. 

دومین دوره این همایش با فراخوان کشوری در سال 1395 آغاز شده است. علاقه مندان می توانند با ارسال یک یا دو مساله از یکی از گروه های انتخابی خود از مسابقه IYNT 2017  و یک مساله انتخابی از مسائل اضافی  که در ادامه آمده است  در این همایش شرکت کنند. 

بخش فرهنگی - هنری این همایش مربوط به ارائه فیلم کمتر از 3 ثانیه جهت معرفی تیم با در نظر گرفتن المان های فرهنگی کشورمان می باشد که امتیاز ویژه ای دارد. 

آخرین مهلت ثبت نام : پایان آبان 1395  (تا پایان آذر 1395تمدید شد) 

مهلت ارسال مقالات : 30 بهمن 1395

هزینه ثبت نام هر نفر: 200000 ریال 

مدارک ثبت نام: ارسال فایل ثبت نام، اسکن شناسنامه ،عکس، و اسکن فیش واریزی  با فرمت jpg (حجم فایل با رزولوشن بالا اما بیشتر از 200 کیلوبایت نباشد )

شماره حساب 85581055544401 بانک سامان شعبه لواسانی به نام مؤسسه اندیشه های خلاق جوان آریایی

 شماره شبا IR34-0560-0855-8100-5554-4400-01

هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد  

توجه: ثبت نام کنندگان پس از ارسال مدارک به همراه مسائل، تاییدیه ارسال را از طریق ایمیل دریافت می کنند در غیر این صورت باید از طریق تماس با مؤسسه این تاییدیه را دریافت کنند.

مسائل به دو گروه A و B دسته بندی شده اند و هر نفر فقط می تواند در یک گروه به انتخاب یک یا دو مساله بپردازد. حل مساله به صورت کامل با انجام آزمایشات باید انجام پذیرد در غیر این صورت قابل پذیرش اولیه برای شرکت در مسابقه نمی باشد. 

به کلیه شرکت کنندگان گواهینامه حضور در مسابقه اعطا می گردد. 

جایزه تیم برگزیده: 5000000 ریال

ادامه مطلب...

     

دومین مسابقه دریایی در تاریخ 8 بهمن در نمایشگاه بین المللی برگزار شد. در این دوره طرح ها و مقالات گوناگونی به مؤسسه ارسال شد که از آن میان چند طرح و مقاله انتخاب شدند.

 

ادامه مطلب...

تماس با ما

  
مؤسسه اندیشه های خلاق جوان آریایی خیابان شریعتی، خیابان ملک، پ 32 ، واحد 14
 
تلفن: 77507013,33909272-9821+

تلفکس: ۷۷۵۲۲۳۹۵-۹۸۲۱+

همراه: ۹۸۹۳۵۸۸۲۱۴۹۴+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید,این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید,این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلگرام:http://t.me/AYIMI

ayimiinsta:اینستاگرام

آپارات:http://www.aparat.com/ayimi