کنفرانس دانشمندان جوان ICYS

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کنفرانس دانشمندان جوان مسابقه ای در زمینه علوم پایه شامل ریاضی، فیزیک، زیست، شیمی و علوم کامپیوتر می باشد که هر ساله به صورت دوره ای در کشورهای مختلف برگزار می گردد. نوجوانان رده سنی تا 20 سال می توانند در این کنفرانس شرکت کنند. پروژه های ارائه شده دراین کنفرانس باید جنبه نوآوری داشته باشد و برگرفته از جایی نباشد. ای پروژه ها می تواند به صورت انفرادی و یا تیمی باشد امافقط یک یا دو نفر از تیم اجازه ارائه این پروژه را به مدت 15 دقیقه و به زبان انگلیسی دارند. مقاله پروژه ها در کتاب مجموعه مقالات به چاپ می رسد و نام تمامی اعضای شرکت کننده در تهیه مقالات نیز در کتاب آورده می شود. ما از سال 2007 به معرفی این پروژه ها در ایران پرداختیم و با جذب علاقه مندان به آماده سازی آن ها پرداختیم. در سال 2009 در داخل این کنفرانس را در سطح کوچک برگزار کردیم و از سال  2010 در  ICYS حضور پیدا کردیم. 

علاقه مندان به شرکت در این کنفرانس ابتدا پروژه های خودرا که به صورت انفرادی و یا تیمی است به مؤسسه ارسال می کنند. این پروژه ها باید ابتکاری بوده و برگرفته از جایی نباشد. این پروژه ها در زمینه های مختلف بوده و برترین آن ها به کنفرانس جهانی ICYS  هر ساله راه می یابند.

فیزیک، بیوفیزیک ، مکانیک و رشته های مرتبط

شیمی، بیوشیمی

زیست، علوم زیستی و رشته های مرتبط

نجوم و اختر فیزیک

رباتیک، مهندسی

ریاضی و علوم کامپیوتر

و کلیه نوآوری ها و اختراعات علمی

جهت آشنایی با قوانین این کنفرانس به پیوست مراجعه کنید. 

سایت رسمی ICYS

 

بازدید 2378 بار
آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 آبان 1396 07:56

تماس با ما

  
مؤسسه اندیشه های خلاق جوان آریایی خیابان شریعتی، خیابان ملک، پ 32 ، واحد 14
 
تلفن: 77507013,33909272-9821+

تلفکس: ۷۷۵۲۲۳۹۵-۹۸۲۱+

همراه: ۹۸۹۳۵۸۸۲۱۴۹۴+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید,این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید,این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلگرام:http://t.me/AYIMI

ayimiinsta:اینستاگرام

آپارات:http://www.aparat.com/ayimi